Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
30-10-2017

Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta Lubań informuje o zmianie organizacji ruchu w okolicach cmentarza, obowiązujących w okresie od 30.10 do 3.11.2017.

W dniach 30.10-3.11.2017 r. na odcinku drogi gminnej nr 109016 D – ul. Cmentarna oraz na odcinku drogi wojewódzkiej nr 357 – ul. Wrocławska w Lubaniu, na wysokości cmentarza komunalnego, wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu.

Ul. Cmentarna stanie się jednokierunkową na odcinku pomiędzy budynkiem stacji paliw Orlen, a drogą wojewódzką nr 357 – ul. Wrocławską, poprzez wprowadzenie następującego oznakowania:  
znak „D – 3” (droga jednokierunkowa), który zostanie zlokalizowany na wys. stacji paliw Orlen, natomiast znak „B – 2” (zakaz wjazdu) zostanie zlokalizowany na wys. wjazdu w ul. Cmentarną od strony drogi wojewódzkiej nr 357 – ul. Wrocławskiej.
Ponadto przed wjazdem na ul. Cmentarną, od strony Nowogrodźca na drodze nr 357 zostanie zamontowany znak zakaz skrętu w prawo (B-22) -istniejące oznakowanie zostanie zdemontowane.

Na odcinku drogi wojewódzkiej nr 357 - ul. Wrocławska zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 40km/h w obrębie cmentarza komunalnego, poprzez zainstalowanie znaków „B – 33” (ograniczenie prędkości do 40 km/h) od stron najazdowych – tzn. od strony drogi krajowej nr 30 oraz od strony Nowogrodźca za istniejącym znakiem D – 40 (strefa zamieszkania).
W załączniku wyrys zmiany organizacji ruchu kołowego.

(UM/ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...