Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
12-10-2017

W sobotę 7 października odbyły się we Wrocławiu Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych (NGO). Wśród uczestników, przybyłych z całego województwa, nie zabrakło przedstawicieli lubańskich organizacji pozarządowych i grup.

 

Targi są cyklicznym wydarzeniem, zorganizowanym już po raz szósty przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Fundację „Umbrella” / SEKTOR 3 i Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych z Wrocławia.

Celem przedsięwzięcia jest prezentacja działalności społecznej Dolnoślązaków. Wśród ponad 100 tegorocznych wystawców znalazły się organizacje, które na co dzień zajmują się pracą z różnorodnymi grupami i podejmują szeroki wachlarz tematów. M.in. działają dla dzieci, młodzieży, seniorów, osób niepełnosprawnych, prowadzą edukację regionalną, zdrowotną, profilaktyczną czy też wspierają rozwój zainteresowań. Targi były świetną okazją, aby z bliska poznać ich działalność oraz nawiązać ciekawe kontakty.

Stowarzyszenie  P-ZFST „Pogranicze” w Lubaniu, dzięki współpracy z DFOP, zorganizowało wyjazd na targi przedstawicieli lubańskich organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Lubań reprezentowały na swoich stanowiskach wystawienniczych: LSA „Odnowa”, ZHP Hufiec Lubań, Dolnośląska Grupa Literacka „Nurt” wraz z Oddziałem Łużyckim PTSM oraz Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze”. Wystawcy przygotowali liczne materiały na temat swojej działalności oraz chętnie udzielali informacji zainteresowanym gościom targów.

 Więcej informacji:

Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych
przy Stowarzyszeniu Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze"
ul. Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań (parter, wejście od podwórza)

 Tel. 696 256 420 (numer czynny wyłącznie w godzinach pracy)

E-mail: inkubatorngo.luban@gmail.com
Godziny pracy: poniedziałek – piątek 16:00 – 19:00

Polub nas:
https://www.facebook.com/Lokalny-Inkubator-NGO-w-Lubaniu-1640507489564088/

 (Stowarzyszenie  P-ZFST „Pogranicze”)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...