Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
24-10-2017

Jeśli prowadzisz firmę i chwilo brakuje Ci gotówki, albo chciałbyś zwiększyć kapitał zakładu i mieć nowe możliwości rozwoju, zapraszamy na listopadową konferencję, gdzie dowiesz się, jak pożyczać i dbać o sprawy majątkowe firmy.

 

3 listopada 2017 r.  w godzinach od 9.00 do 12.00 w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju (TRET) odbędzie się konferencja: „Finansowanie firm w bankach i w firmach leasingowych oraz problemy związane z zagrożeniami w prowadzonej działalności wynikające z braku dobrze skonstruowanego planu sukcesyjnego.”

Na spotkaniu będzie można uzyskać informacje, jak w sposób świadomy i odpowiedzialny zaciągać zobowiązania w bankach i w firmach leasingowych. Dodatkowo uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak właściwie przekazać majątek firmowy spadkobiercom, a przez to unieśmiertelnić własny biznes.

Konferencję poprowadzą ekonomista i komentator wydarzeń gospodarczych - Paweł Majewicz, Konsultant ds. Ubezpieczeń i Sukcesji - Ewa Pędzich-Ościłowska oraz Specjalista ds. Prawa Spadkowego i Gospodarczego - Tomasz Koproń. Jeśli kogoś zainteresuje temat lub będzie miał inne zapytania związane z tematyką konferencji lub innym zagadnieniem z dziedzin znanych zaproszonym gościom, po prelekcjach będzie można umówić się na indywidualne konsultacje. Na konferencję zapraszają Dyrektor Łużyckiego Centrum Rozwoju - Małgorzata Wąs oraz Burmistrz Miasta Lubań - Arkadiusz Słowiński.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia na konferencję: pocztą elektroniczną promocja@luban.pl, telefonicznie 75 645 66 03 lub pocztą na adres Łużyckie Centrum Rozwoju, Rynek - Sukiennice 38, 59-800 Lubań, w terminie do dnia 27 października br. W załączeniu formularz zgłoszeniowy.

(ŁCR) 

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...