05-09-2017

4 września w Miejskim Domu Kultury nowy rok szkolny uroczyście rozpoczęła Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi.

Zebranych uczniów, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości przywitała Dyrektor szkoły Pani Dorota Bliźniec. Głos zabrał też Burmistrz Miasta Lubań Pan Arkadiusz Słowiński. Ze względu na ogromne zmiany w polskich szkołach życzył – zarówno uczniom i ich rodzicom, jak i nauczycielom – siły wytrwałości oraz wielu sukcesów. Do grona uczniowskiej braci przyjęto pierwszoklasistów, którzy otrzymali słodkie prezenty.