20-06-2017

Wiosną tego roku RCEE w Lubaniu ogłosiło konkurs plastyczny dla szkół i przedszkoli pt; "Lubię lato". Celem była między innymi promocja przyrody ożywionej i elementów różnorodności biologicznej na terenie powiatu lubańskiego.

Nasze przedszkolaki jak zawsze chętnie przystąpiły do pracy.Komisja konkursowa przyznała 2 dzieci z naszego przedszkola nagrody - Klaudia G. zdobyła I nagrodę, natomiast Łucja Ś. zdobyła IV . Dnia 19.o6. 2017 r odbyło się oficjalne wręczenie nagród. Gratulujemy laureatom z naszego przedszkola i innych placówek oświatowych.