09-03-2017

Spotkanie odbędzie się 15 marca 2017 r. w Jeleniej Górze w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Plac Ratuszowy 32/32 a w godzinach 10.00-13.00.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne pn. „Wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”. Spotkanie ma na celu prezentację możliwości pozyskania dofinansowania dostępnego na założenie własnej firmy. Do udziału w roli prelegentów zostali zaproszeni przedstawiciele instytucji realizujących projekty w ramach konkursów zarówno z Regionalnego Programu Województwa Dolnośląskiego, jak i programów krajowych oraz podmioty wdrażające instrumenty zwrotne.

Zgłoszenia na spotkanie w Jeleniej Górze należy przesyłać na adres:
pife.jeleniagora@dolnyslask.pl do 13 marca 2017 r.

Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66 lub 75 75 249 42.

Dla kogo

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, w tym osoby zarejestrowane, jak i niezarejestrowane w powiatowych urzędach pracy.

Program spotkania

Program spotkania przewiduje prezentację zasad i warunków wsparcia w ramach:

• Regionalnego Programu Województwa Dolnośląskiego,
  • Programu Wiedza Edukacja Rozwój,
  • Programu Inteligentny Rozwój,
  • Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich
  • instrumentów finansowych.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze
Plac Ratuszowy 32/32a
58 – 500 Jelenia Góra
tel. 75 764 94 66; 75 75 249 42
e-mail: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl

Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.