Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
10-02-2017

W tym roku Nasze Zoo obchodzi 60 urodziny, jednak ani trochę nie czuje się staro. Tu stale coś się dzieje, a atrakcji dostarcza 500 zwierząt 100 różnych gatunków.

Podczas ferii zimowych (13-20.02) w środy i piątki o godz. 15:00 opiekunowie zwierząt opowiadać będą ciekawostki z królestwa zwierząt: zaprezentują różne zwierzęta, ich sposób życia, opowiedzą
o ich zagrożeniach oraz działaniach ochronnych, nie zabraknie także ciekawostek z ich życia codziennego w zoo.
Opowiedzą o tym, że mangusty pielęgnują i przekazują sobie tradycje, albo że pandy czerwone perfumują swój teren łapkami? Tych oraz wiele innych ciekawostek można się dowiedzieć podczas prezentacji zwierząt.

Poza tym w Naszym Zoo można spotkać jeżozwierze na wyciągnięcie ręki, szczotkować kozy, masować świnie, głaskać alpaki albo siedzieć w karmiku dla wielbłądów i karmić je sianem. Wiele radości dostarczą również młode zwierzęta, dwie małe owieczki oraz dwa prosiaczki, które przyszły na świat w ostatnich dniach. W najbliższym czasie oczekiwane są kolejne.

Liczne place zabaw oraz w stodoła odkrywców oferują najmłodszym gościom mnóstwo satysfakcji.

Od soboty do wtorku w godz. od 13.30 do 14.30 przy sprzyjającej pogodzie, będzie można skorzystać z jazdy na osiołku lub wielbłądzie.

Osoby pragnące wziąć udział w polskojęzycznej prezentacji zwierząt, proszone są o zgłoszenie udziału w kasie Naszego Zoo, w każdą środę i piątek do godz. 14:45.
(Nasze ZOO)
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...