10-02-2017

W czasie ferii, od 13 do 26 lutego będą kursować bezpłatne SkiBusy z Lubania do Świeradowa-Zdroju, pod dolną stację gondoli SKI&SUN. Poniżej rozkład jazdy i zasady przejazdów.

W okresie ferii zimowych uruchamiamy BEZPŁATNEGO SKI BUSA na trasie Lubań- Świeradów-Zdrój-Lubań. Wszystkich chętnych narciarzy z terenu Lubania zapraszamy na narty do ośrodki SKI&SUN, natomiast mieszkańców Świeradowa-Zdroju zachęcamy do skorzystania z atrakcji miasta Lubania.

Rozkład jazdy SkiBusów w okresie ferii zimowych od 13 do 26 lutego (codziennie):

Odjazdy z Lubania (Dworzec Autobusowy PKS Voyager Lubań przy Galerii Handlowej INBAG ul. Szarych Szeregów): godz. 9.00, 11.40, 16.50.

Odjazdy ze Świeradowa Zdroju (Dolna stacja Kolei Gondolowej): 10.20, 15.30, 22.15.

Trasa przejazdu autobusu: Lubań – Olszyna – Gryfów Śląski – Mirsk – Świeradów-Zdrój. W Świeradowie-Zdroju autobus będzie zatrzymywał się także na przystanku PKS (ul. Wyszyńskiego).

Przejazd bezpłatny, biletem wstępu jest element stroju lub wyposażenia narciarskiego.

SKI BUS sfinansowany przez Miasto Lubań, Kolej Gondolową SKI&SUN i Gminę Miejską Świeradów-Zdrój.

foto: Oficjalna strona Świeradowa-Zdroju

A tak wygląda sytuacja na mecie - Dolna Stacja Gondoli SKI&SUN.