06-02-2017

Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu, ogłasza plebiscyt „Kobieta Złotego Wieku- Edycja 2017”, który służył będzie popularyzacji ponadprzeciętnych postaw seniorek wobec życia. Inicjatywa prowadzona będzie na terenie miasta Lubań i dotyczyć będzie kobiet w wieku emerytalnym (65+), tytuł Kobiety Złotego Wieku może otrzymać osoba, której wiek nie przeszkadza: być liderem społeczności lokalnej, aktywnie działać w organizacjach pozarządowych, klubach seniora, grupach nieformalnych itp., bezinteresownie angażować się w pomoc innym, realizować swoje pasje, marzenia, zainteresowania, przejawiać postawę godną naśladowania. Plebiscyt jest szansą dla aktywnych kobiet, które wymykają się stereotypom i robią coś niezwykłego, o czym warto powiedzieć innym. Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi pod koniec lutego br. Nadesłane zgłoszenia oceniać będzie powołana przez organizatora komisja a ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystej gali w miesiącu marcu. Do udziału w plebiscycie zgłaszać kandydatów mogą osoby indywidualne jak również podmioty. Zgłoszenia przyjmowane będą tylko w postaci karty zgłoszeniowej stanowiący załącznik nr 1 do Regulaminu Plebiscytu Kobieta Złotego Wieku -Edycja 2017.  Zapraszamy do udziału.

Załączniki