19-01-2017

Ważna informacja dla osób, które opłatę za odpady uiszczają indywidualnie, bezpośrednio. Komunikat nie dotyczy podatników przekazujących pieniądze przez zarządcę (wspólnoty, spółdzielnie, TBS).

Skarbnik Miasta Lubań informuje, że

1. Od początku stycznia br. pracownicy Urzędu Miasta Lubań sukcesywnie dostarczają do każdego gospodarstwa domowego nowe indywidualne numery kont, na które należy dokonywać opłaty za odpady.

2. Prosimy o niedokonywanie wpłat na dotychczasowe numery kont.

3. Podatnicy, którym nie dostarczono jeszcze nowego indywidualnego numeru konta, proszeni są o dokonywanie wpłat na konto w BGŻ BNP Paribas S.A. w Lubaniu bezpłatnie na numer rachunku 37 2030 0045 1110 0000 0082 4230.

4. Zmiana dotyczy tylko podatników rozliczających się INDYWIDUALNIE, bezpośrednio wpłacając pieniądze. Nie dotyczy podatników, którzy środki na opłatę za odpady przekazywali przez zarządcę (członkowie wspólnot, spółdzielni, TBS).

W załączeniu komunikat o zmianie numeru konta, upowszechniony 5 grudnia 2016 r.

Załączniki