Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
04-11-2016

Lubań po raz szósty organizuje Jarmark Bożonarodzeniowy. Chcesz wziąć w nim udział i znaleźć się w gronie wystawców? Masz czas do 25 listopada. Wystarczy wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres poczty elektronicznej.

16 grudnia lubański rynek w świątecznej scenerii będzie najlepszym miejscem na popołudniowy spacer czy zakupy.

Jarmark w nowej odsłonie odbędzie się 16 grudnia br. Jest to piątek rozpoczynający ostatni weekend przed świętami. W tym roku proponujemy rozpocząć o godz. 14.00 i pozostać na rynku do 19.00. Dzięki wsparciu Miejskiego Domu Kultury imprezę wzbogaci świąteczny koncert, który stanowić będzie wisienkę na torcie dla wszystkich mieszkańców, gości, wystawców. W programie jarmarku również zaplanowano warsztaty dekorowania pierników. W rynku będą rozstawione namioty handlowe udekorowane zgodnie z charakterem świąt. W świątecznym klimacie będzie można zakosztować smakołyków kojarzonych ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, posłuchać kolęd oraz zrobić przedświąteczne zakupy.

O możliwości wystawienia danego stoiska w rynku decyduje organizator jarmarku – Łużyckie Centrum Rozwoju.

Preferowane będą stoiska z wszelkiej maści ozdobami bożonarodzeniowymi i szeroko pojętymi produktami i usługami związanymi ze świętami.

Termin: 16 grudnia (piątek) 2016 r., godz. 14.00-19.00

Miejsce: lubański rynek

Koszt udziału: jednorazowa opłata 20,00 zł, podłączenie do prądu 10,00 zł.
Z opłat zwolnione są placówki oświatowe i stowarzyszenia mające siedzibę w Lubaniu.

Zgłoszenia: do 25 listopada br. Zainteresowani wystawcy proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który podpisany należy wysłać na adres promocja@luban.pl lub złożyć osobiście w Informacji Turystycznej w Lubaniu, ul. Bracka 12.

Pytania proszę kierować mailowo na adres promocja@luban.pl lub telefonicznie pod numerem 75 722 25 41.

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...