20-01-2016
W dniu 18 stycznia 2016 roku, lubański RIPOK odwiedził Senator RP z naszego regionu - Pan Rafał Ślusarz.
Senator interesował się funkcjonowaniem Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych, rozwiązaniami technologicznymi oraz procesem zbiórki i zagospodarowania odpadów komunalnych z regionu zamieszkałego przez 150 tys. mieszkańców na obszarze czternastu gmin.
Duże zainteresowanie Senatora wzbudził również lubański Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który kompleksowo rozwiązuje problem zbiórki i segregacji odpadów komunalnych selektywnie dostarczanych przez mieszkańców miasta i gminy Lubań.
Relacja fotograficzna na