04-12-2015

W związku ze zbliżającym się okresem zimowym i występującymi zagrożeniami związanymi z niskimi temperaturami, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubaniu apeluje do wszystkich mieszkańców naszego miasta, aby zwracać szczególną uwagę na osoby i rodziny narażone na negatywne skutki zimy.

W  przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na temat zamieszkiwania lub przebywania  w/w osób na terenie naszej gminy prosimy o niezwłoczne informowanie tut. Ośrodek, a w przypadku bezpośredniego  zagrożenia zdrowia i życia także Policję.

Apelujemy także, o zwrócenie uwagi na osoby starsze, schorowane, samotne, którym w szczególny sposób mogą zagrażać skutki zimy. Wrażliwość oraz szybka i właściwa reakcja może pomóc przetrwać zimę osobom będącym w trudnej sytuacji życiowej.

Dyrektor MOPS

Aneta Szpytma