20-04-2015

Burmistrz Miasta Lubań, Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu oraz Miejski Dom Kultury w Lubaniu zapraszają na VIII Przegląd Dorobku Artystycznego Seniorów. Celem i założeniem inicjatywy, jest rozwijanie współpracy kulturalnej oraz wymiana doświadczeń artystycznych osób starszych.

Po raz ósmy seniorzy z całego Dolnego Śląska zaprezentują swój dorobek artystyczny w kategoriach konkursowych tj.: zespoły wokalno-instrumentalne, grupy taneczne, chóry, kabarety oraz twórcy rękodzieła artystycznego. Karta zgłoszeniowa i regulamin spotkania w załączaniu. Przegląd odbędzie się 28 maja 2015r., o godz. 9:30 w sali widowiskowej MDK w Lubaniu. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Załączniki