21-12-2014

Przedszkolaki składają życzenia

W przedświątecznej aurze 19 grudnia Urząd Miasta odwiedziła grupa przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 3.

Dzieci udały się do Burmistrza, aby złożyć świąteczno-noworoczne życzenia, a w tym dużo zdrowia, szczęścia i wszelkiego powodzenia. Życzenia zostały wzbogacone o własnoręcznie przygotowane słodkie przysmaki, czyli pierniczki i typowo świąteczny akcent (zrobiony samodzielnie przez wychowanków) stroik. Miły gest ze strony przedszkolaków został doceniony. Burmistrz serdecznie podziękował za pamięć i życzył dzieciom wiele uśmiechu i radości w czasie Świąt i w nadchodzącym Nowym Roku 2015.