27-11-2014

W dniu 26 listopada w studio Telewizji Łużyce odbyła się debata kandydatów, którzy zmierzą się w drugiej turze wyborów Burmistrza Miasta Lubań - Konrada Rowińskiego i Arkadiusza Słowińskiego. Debatę prowadzili redaktor naczelna "TV Łużyce" - Ilona Parejko i dziennikarz "Gazety Wojewódzkiej" - Tomasz Kozłowski. Kandydaci odpowiedzieli na pytania prowadzących, a następnie zadawali pytania sobie wzajemnie, każda odpowiedź musiała zmieścić się w jednej minucie czasu antenowego. Zapraszamy do prześledzenia debaty.