05-03-2014

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na wiedzę związaną z prowadzeniem własnej firmy, rozpoczęciem działalności gospodarczej, zapraszamy mieszkańców miasta, przedsiębiorców oraz osoby zaangażowane w biznes do udziału w wykładzie pt. „Myśleć jak Milionerzy”, który poprowadzi Pan Kamil Cebulski – rektor szkoły ASBIRO okrzyknięty przez media „najmłodszym polskim milionerem”.

Pan Kamil Cebulski jest często zapraszaną osobą do mediów ogólnopolskich w kwestiach związanych z przedsiębiorczością oraz organizuje kursy biznesu, studia licencjackie, studia podyplomowe na których wykładają wyłącznie przedsiębiorcy, buduje szkołę w Afryce. Podczas wykładu zachęcamy do zadawania pytań naszemu gościowi.

Wykład odbędzie się w dniu  20 marca 2014r. o godz. 16 w Motelu Łużyckim

Wykład jest inicjatywą Rady Gospodarczej Miasta, a pomysłodawcą jest jej Przewodniczący Pan Paweł Majewicz.
Ze względów organizacyjnych prosimy o wypełnienie karty uczestnictwa i przekazanie jej do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Lubań, ul. 7-Dywijzi 14, 59-800 Lubań I p. lub przesłanie jej w formie elektronicznej na adres: boi.um@luban.pl. w terminie do dnia 14 marca 2014r.
Karty zgłoszenia dostępne są w załączeniu oraz w Biurze Obsługi Interesanta.

Serdecznie zapraszamy do licznego uczestnictwa.

Przewodniczący Rady Gospodarczej                                                               Burmistrz Miasta Lubań
                                Paweł Majewicz                                                                                     Arkadiusz Słowiński

blog Kamila Cebulskiego

Załączniki