11-02-2014

Od 17 lutego br. (początek ferii zimowych) rozpoczyna się kurs pierwszej pomocy „Nie boję się ratować” organizowany przez lubański Hufiec Związku Harcerstwa Polskiego dla młodych mieszkańców Śródmieścia. Zajęcia są całkowicie bezpłatne, z zapewnionym wyżywieniem. Aby wziąć w nich udział, należy zgłosić się do siedziby Związku Harcerstwa Polskiego, przy ul. Armii Krajowej 30 na I piętrze, tel.: 75 722 28 89, lubanslaski@zhp.pl

Zajęcia są częścią Programu Rewitalizacji Społecznej Śródmieścia Miasta Lubań współfinansowanego ze środków UE w ramach EFS.
ZHP prowadzi także zapisy na kolejne działania: kurs żeglarstwa, letni obóz w centrum miasta i projekt fotograficzny.
Do uczestnictwa w Programie zapraszamy dzieci i młodzież zamieszkałą przy ulicach:
Kopernika, Plac Strażacki, Ratuszowa, Rynek, Bracka, Stara, Wrocławska, Plac Lompy, Szkolna, Piramowicza, Szymanowskiego, Graniczna, Łączna, Bankowa, Plac 3 Maja, Plac Okrzei, Grunwaldzka, Żymierskiego, Spółdzielcza, Podwale, Husytów, Łużycka, Tkacka, Mikołaja.

Szczegółowe zasady rekrutacji określa regulamin Programu, który dostępny jest na stronie www.luban.pl/rewitalizacja