24-12-2013

Czas Świąt Bożego Narodzenia jest radosnym przeżywaniem wspólnie spędzonych chwil upływających we wzajemnym szacunku i spokoju. Zgodnie z tradycją bożonarodzeniową jak co roku, 19 grudnia br. w siedzibie Ośrodka Wsparcia Dziennego odbyła się "Wigilia".

W spotkaniu uczestniczyli seniorzy z Klubu Seniora działającego przy ośrodku w ramach podejmowanych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnej oraz Pani Elżbieta Sindrewicz Naczelnik Wydziału Infrastruktury Społecznej Urzędu Miasta, Pani Beata Soczyńska Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta a także pracownicy i dyrekcja ośrodka. Wigilia w ośrodku jest zawsze rozśpiewaną, przepełnioną duchem nadziei kolędą ludzi pogodnych, co sprawia, że radość bijąca z ich serc przywiodła w tym dniu ze wspaniałymi życzeniami i kolędą równie radosne serduszka dzieci z Przedszkola Niepublicznego nr 1 w Lubaniu.

W czasie spotkania nie brakowało serdeczności, życzeń i wzajemnej akceptacji. Miłym akcentem spotkania dla wszystkich zebranych był upominek od dzieci i młodzieży uczęszczającej na zajęcia artystyczne do ośrodka w postaci kolęd oraz pastorałek we własnym wykonaniu i aranżacji muzycznej. Płyta z kolędami i pastorałkami została podarowana wraz z życzeniami świątecznymi pracownikom Urzędu Miasta i jednostkom współpracującym z Ośrodkiem Wsparcia Dziennego Lubań.

Uczestnicy, pracownicy oraz dyrekcja Ośrodka Wsparcia Dziennego w Lubaniu z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzą nadziei, odpoczynku, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami, aby Święta Bożego Narodzenia były bliskością i spokojem, a Nowy Rok - dobrym czasem.

OWD