Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
23-12-2013

TAURON Polska Energia S.A. zorganizował konkurs „Prąd dla mojego miasta” skierowany do organizacji pozarządowych, wspieranych przez mieszkańców danej miejscowości. Do rywalizacji stanęło 745 miast z całej Polski, spośród których wyłoniono trzech zwycięzców. Pierwsze miejsce na podium zajął Lubań reprezentowany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

Zadaniem konkursowym było wytworzenie wirtualnego prądu za pośrednictwem wiatraków na Facebook’u, lub specjalnej stronie internetowej TAURON. Przez ponad dwa miesiące trwania konkursu, wirtualnymi wiatrakami zakręcono ponad 70 tyś razy, a o nagrody zawalczyło 745 miast. Lubań od początku udziału w grze wykazywał się wysoką mobilizacją, która nie słabła ani na moment, a graczy wciąż przybywało.
Na ręce dyrekcji oraz burmistrza przekazany został czek na kwotę 12 tysięcy zł, które mogą zostać przeznaczone na wydatki związane z korzystaniem z energii elektrycznej.
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci pragnie gorąco podziękować wszystkim mieszkańcom Lubania, rodzinom i znajomym, którzy wzięli udział w konkursie.
 

 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...