Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
17-12-2013

Z każdym dniem zbliżamy się do pięknego czasu, jakim są święta Bożego Narodzenia. Aby umilić czas oczekiwania na święta miasto przygotowało dla mieszkańców przedsięwzięcia, w których warto uczestniczyć.

Już jutro, 18 grudnia o godzinie 17.00 przy budynku Urzędu Miasta pojawi się choinka przygotowana przez uczniów i nauczycieli lubańskiego Gimnazjum nr 3. Iluminacji świątecznego drzewka osobiście dokona Burmistrz Lubania Arkadiusz Słowiński. Z kolei 21 grudnia (sobota) po placu rynkowym przy Ratuszu płynąć będą najpiękniejsze kolędy polskie w wykonaniu lokalnych zespołów artystycznych. Ta pracująca sobota będzie również ostatnim momentem uzupełnienia braków w świątecznym zaopatrzeniu. Przy Ratuszu rozstawione zostaną kramy kupieckie, na których wystawcy oferować będą między innymi różnego rodzaju ozdoby świąteczne, swojskie wędliny, wypieki, miody gatunkowe. Osoby szukające pomysłu na oryginalny prezent znajdą tam także wyroby rękodzielnicze oraz książki pisarzy i poetów lubańskich – wszystko to w ramach organizowanego III lubańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.
W trakcie Jarmarku o godzinie 13:00 w rynku odbędzie się również Spotkanie Rekrutacyjne projektu „Program rewitalizacji społecznej śródmieścia miasta Lubań”.
Bądźmy razem podczas tych niezwykłych chwil!
 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...