Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
22-11-2013

W pierwszym tygodniu listopada gościł w Lubaniu Marek Zuber – znany z mediów ogólnopolskich ekspert ekonomiczny, wypowiadający się głównie w kwestiach prognoz makroekonomicznych i rynkowych.

Marek Zuber ukończył Wydział Finansów i Bankowości Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Swoją pracę zawodową rozpoczął jako ekonomista i analityk w Banku Przemysłowo-Handlowym, później w banku BPH – PBK. Następnie był związany z firmami: TMS oraz Internetowy Dom Maklerski S.A, jako główny ekonomista. W 2005 roku został szefem doradców ekonomicznych premiera RP Kazimierza Marcinkiewicza. Jest często zapraszanym przez prasę ekspertem ekonomicznym w kwestiach prognoz makroekonomicznych i rynkowych. Felietonista i ekspert m.in. dziennika „Parkiet”, tygodnia Wprost, TOK FM, Super Expressu, „Faktu”, Gazety Wyborczej, serwisu bankier.pl oraz stały ekspert TVN CNBC. Zasiada w wielu radach nadzorczych. Jest laureatem nagrody „Doradcy Politycznego Roku 2006” przyznawanej przez World Connect.
 

 

Ekspert przybył do Lubania na zaproszenie swojego kolegi, Pawła Majewicza, członka Rady Gospodarczej Miasta Lubań. Goszcząc w naszym mieście, wziął udział w dwóch spotkaniach oraz udzielił nam krótkiego wywiadu. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.


 

ŁCR

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...