Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
22-11-2013

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej informuje, że  do 31 stycznia 2014 roku  istnieje możliwość składania wniosków  o umieszczenie inicjatyw na Witrynie Obywatelskiej, które  wezmą udział w drugiej edycji konkursu o Nagrodę Obywatelską Prezydenta RP.

Nagroda jest wyróżnieniem nowatorskich i efektywnych działań obywatelskich na rzecz dobra wspólnego, które mogą stanowić wzory do naśladowania. Jest przyznawana w trzech kategoriach:
 
a.Wspólnota Obywatelska– dla gmin i powiatów, które w najszerszym stopniu umożliwią swym mieszkańcom uczestnictwo w realizacji zadań publicznych;
b.Partnerstwo Samorządów– dla jednostek samorządu, które będą ze sobą najefektywniej współpracować i wykształcą wzory działań dla innych;
c.Obywatelska Inicjatywa Lokalna– dla organizacji obywatelskich lub poszczególnych osób, które w szczególny sposób zasłużą się w pracy na rzecz dobra wspólnego.

Serdecznie zapraszamy wszystkie aktywne gminy, powiaty, województwa oraz grupy obywateli.  Jednocześnie przypominamy, że uczestnicy I edycji mogą ponownie uczestniczyć w konkursie, jeśli na  Witrynę Obywatelską Prezydenta RP  zostaną zgłoszone ich nowe osiągnięcia.

Regulamin Nagrody Obywatelskiej Prezydenta RP znajduje się na stronie  www.prezydent.pl/witryna-obywatelska  w zakładce  Nagroda Obywatelska.

 
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...