Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
13-10-2013

 

1 października nasze przedszkolaki miały okazję do  obejrzenia widowiska tetralno-muzycznego, pt.:   'Marzenia do spełnienia”. 

 

 Podczas przedstawienia nasi mali widzowie wyruszyli wraz z bohaterami przedstawienia- Jasiem i Tolą na poszukiwanie krainy spełniających się marzeń. Na tle bajecznej scenografii, w rytmie wesołych piosenek dzieci odwiedziły baśniowe miejsca dowiadując się po drodze dlaczego należy unikać fast-foodów, jak należy zachowywać się przy stole, czy segregować śmieci (  w jednej z krain poznają śmieciożercę, który w przystępny sposób wytłumaczy na czym polega i dlaczego ważne dla środowiska jest segregowanie odpadów) .Spektakl zakończył się optymistycznym przesłaniem mówiącym o tym,że zawsze należy dążyć do spełniania swoich marzeń i nie  zniechęcać się napotykanymi po drodze przeszkodami, uczy również najmłodszych, (jak i dorosłych) w jaki sposób  należy budowa trwałe i przyjazne więzi międzyludzkie. Dzieci reagowały żywo i spontanicznie na rozwój wydarzeń w  przedstawieniu, wyrażając w ten sposób swoje zadowolenie i zrozumienie spektaklu. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...