17-09-2013

Od początku września w księgarniach, w tym w księgarni w Lubaniu dostępna jest debiutancka książka Artura Daniela Grabowskiego „Testament Eleonory”. To wciągająca opowieść z dreszczykiem, gotycki kryminał z odrobiną romansu w tle.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo – wywiadu udzielonego przez autora portalowi luban24.pl.

Artur Daniel Grabowski, mieszka w Olszynie, studiował historię i teologię. Znamy go jako dziennikarza dwutygodnika „Ziemia Lubańska”, gdzie publikuje artykuły o tematyce społeczno-samorządowej oraz historycznej. Jego ulubieni pisarze, stanowiący zarazem inspirację do własnej pracy, to Maxime Chattam, Sam Bourne i Dean Koontz.
Książka „Testament Eleonory” dostępna jest w sprzedaży w księgarniach na terenie całego kraju – między innymi w Wydawnictwie Oficynka, Księgarni ZwB, Gandalfie, Weltbildzie oraz EMPIKU (i wielu, wielu innych). Można ją kupić także w księgarniach internetowych w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii, a i to zapewne nie koniec.

Pierwsza prezentacja „Testamentu Eleonory” odbyła się 7 września 2013 roku w Pałacu Mańkowskich w Brodnicy nieopodal Poznania. Spotkanie to miało wyjątkową atmosferę, korespondującą z treścią samej książki – niezwykłość, tajemnica, historia wpleciona w ludzkie losy. Obecnie autor jest w trakcie planowania spotkań autorskich w naszym regionie – Olszynie, Gryfowie i Lubaniu.

Red., foto: luban24.pl