Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
08-07-2013

Globalny temat jakim jest środowisko naturalne, człowiek oraz przyroda zajmuje wielu artystów, także karykaturzystów. Galeria dziwnej sztuki „Caricatura Kassel“ zebrała na ten ten temat wystawę składającą się z trzydziestu pięciu reprodukcji znanych karykaturzystów. Dwadzieścia pięć z nich, wciąż aktualnych, można będzie obejrzeć od 7 czerwca do 31 października 2013 na piętrze bocianiej willi w Naszym Zoo, przy Zittauerstr.43 w Görlitz.

Wejście metalowymi schodami z boku bocianiej willi, przy balkonie. Dla gości Naszego Zoo wystawa będzie bezpłatna.

Oprócz karykatur, dla dzieci i nie tylko, przygotowaliśmy gry i zabawy tematycznie związane ze środowiskiem naturalnym. „Śmieciowy minigolf“ oraz „śmieciowy basen“ to tylko dwie z siedmiu zabaw, które będzie można wypróbować i w przyjemny sposób przybliżyć sobie kontrowersyjny temat, jakim jest wyniszczanie środowiska naturalnego.

Wystawa oferuje również możliwości działań na rzecz środowiska. Wystarczy, wypełnić wniosek o „Patronat ochrony przyrody“ i oddać w kasie Naszego Zoo. Osoby, które zdecydują się na objęcie takiego patronatu, przyczynią się do pomocy przy realizacji konkretnych projektów ochrony przyrody w Niemczech i Azji.

IW

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...