04-04-2013

W tym roku w ramach Dni Lubania nowości dla miłośników wypoczywania na sportowo – rowerowa sobota i niedziela z wiosłami. Zapraszamy do udziału w spływie pontonowym Kwisą oraz rajdzie rowerowym po malowniczych okolicach Lubania. Na obie imprezy można się zapisywać od 11 do 19 czerwca, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

ROWEROWA SOBOTA - rajd rowerowy (29 czerwca) – trasa około 35 kilometrów, start o godzinie 12.00 w Rynku, zakończenie rajdu w miasteczku rekreacyjnym Dni Sportu na stadionie przy ul. Ludowej około godziny 16.00.

Zapisy prowadzi MG-LKS Kwisa Lubań, w sklepie rowerowym przy ul. Izerskiej 7, tylko osobiście  od 11 do 19 czerwca.

NIEDZIELA   Z WIOSŁAMI - spływ Kwisą (30 czerwca) – niepowtarzalna okazja poznania znanych miejsc z całkiem nowej perspektywy.

Zapisy – Starostwo Powiatowe w Lubaniu u Pana Piotra Szymańskiego (Wydział Edukacji Spraw Społecznych i Rozwoju , II piętro, pok. nr 54).