19-03-2013

4 kwietnia 2013 roku mija termin dostarczenia wniosków aplikacyjnych do Programu Europejskiej Wspólnoty Terytorialnej Polska – Czechy.

Jest to ostatnia szansa uzyskania środków w tym programie, na finansowanie Państwa pomysłów, np. na projekty turystyczne w tym ostatnim naborze przeznaczono 2,4 mln Euro. Oferujemy Państwu kompleksowe wsparcie w przygotowania wniosków. Nasz ekspert w przeszłości ocenił ponad 40 wniosków o dofinansowanie z tego programu operacyjnego. Nasza wiedza i doświadczenie z pewności przyczynią się do realizacji Państwa zamierzeń.

Jednocześnie chcielibyśmy wskazać, że w nowym okresie programowania 2014 – 2020 Polska ma do wykorzystania rekordową pulę środków na rozwój. Część tych środków może być udziałem Państwa Gminy. Aplikowanie o fundusze unijne i ich efektywne wydatkowanie wymaga od decydentów jasnych wizji i szczegółowych, aktualnych planów rozwoju.

Nasza propozycja ma na celu określenie roli, jaką może odgrywać turystyka w Państwa gminie m.in. w zakresie zrównoważonego rozwoju gospodarczego i przeciwdziałaniu bezrobociu. Zwiększy ona możliwości aplikowania o środki na rozwój turystyki w Państwa gminie w porównaniu z innymi JST, które podobne dokumenty już posiadają. Dostarczony Państwu dokument Strategii Rozwoju Turystyki w Gminie zapewni podstawę do dokonywania właściwych ekonomicznie decyzji w wielu obszarach m.in.: turystyki, kultury, sportu itd.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą z załącznika oraz odwiedzenie naszej strony internetowej www.omrc.pl

IW

Załączniki