Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
27-12-2012

Tradycyjnie jak co roku dzieci z naszego przedszkola wraz z wychowawcami uczestniczyły we wspólnej Wigilii, jedząc świąteczne potrawy i dzieląc się opłatkiem. Wspólne kolędowanie przy migocącej światełkami choince wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój.


19 grudnia 2012r. najstarsi wychowankowie Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lubaniu w niekonwencjonalny sposób stworzyli tradycyjną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, prezentując ekologiczne jasełka. W bieżącym roku szkolnym realizowany jest projekt „ Przedszkolak małym ekologiem”, w związku z tym tematyka ekologiczna została wpleciona w scenariusz. Wśród zaproszonych gości znaleźli się dyrektor i wicedyrektor przedszkola oraz przedstawiciele Koła Łowieckiego „GWIZD”                w Leśnej, z którym nawiązano współpracę. W przygotowaniu spektaklu pomogli rodzice przedszkolaków. Zamienili się             w kreatorów mody i przygotowali stroje dla swoich pociech. Natomiast kiedy zasiedli na widowni, mogli podziwiać talent aktorski dzieci. Mali aktorzy stanęli na wysokości zadania, o czym świadczyły wzruszone twarze rodziców, dziadków oraz zaproszonych gości. W ciepłej, rodzinnej atmosferze wszyscy dzielili się opłatkiem i śpiewali kolędy.

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...