Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
13-10-2012

       
                  Jest to dzień szczególny dla każdego przedszkolaka, bo to przecież święto jego ukochanych pań. W tym dniu dzieci robią im przemiłe niespodzianki : radosny uśmiech, kolorowe rysunki, grzeczne zachowanie ,wierszyk, piosenka, zjedzenie obiadu przez niejadka.


    Pięciolatki z grupy III i IV swoim programem artystycznym zachwyciły panią dyrektor, personel przedszkola oraz zaproszonych gości : panią Joannę Czyrko ze swoimi wychowankami z PM nr 5. Najstarsze przedszkolaki z grupy V i VI  uczciły ten dzień występem na akademii w Szkole Podstawowej nr 3. Tańcem, wierszem                  i piosenką dziękowały za trud włożony w naukę oraz wychowanie. Gościem honorowym na akademii była pani dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3  mgr Jolanta Kazan. Piękne słoneczniki wręczone nauczycielom , personelowi szkoły i oddziału przedszkolnego były wyrazem ich sympatii.
 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...