Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
11-06-2012

Euroszał zawitał także do Przedszkola Miejskiego Nr 3. W środę (8 czerwca) dzieci z grupy III i IV ,przy pomocy rodziców
z ogromnym entuzjazmem zamieniły się w małych fanów EURO 2012. W tym dniu zorganizowano mnóstwo zabaw
i rozgrywek sportowych. Wszystko odbywało się w piłkarskich klimatach. Oczywiście obowiązywały biało – czerwone stroje sportowe.

Nie zabrakło flag, szalików, kołatek, trąbek, biało- czerwonych balonów, pomalowanych uśmiechniętych buziek oraz okrzyków dopingujących zawodników. Drużyny z grupy pani Kasi i pani Marzeny zacięcie rywalizowały o przedszkolny puchar EURO 2012. Zmagania zakończyły się remisem 6:6. Ogromne brawa dla naszych dzielnych przedszkolaków! Panie przygotowały dzieciom słodką niespodziankę (oczywiście jak najbardziej w piłkarskim stylu) oraz przebrane za Jarzębiny wspólnie z dziećmi śpiewały ,,Koko koko EURO spoko”- oj działo się działo.
Był to niezwykle udany dzień – pełen wrażeń dla naszych wychowanków, a przy tym mali kibice dowiedzieli się, kto jest trenerem reprezentacji Polski, w jakich miastach odbywać będą się mecze. Potrafią wymienić popularnych piłkarzy polskiej drużyny oraz znają maskotki UEFA EURO 2012 – Slavka i Slavko.
Wykonane w drugiej części dnia prace plastyczne udekorowały naszą szatnie i wprowadziły nas w klimat Euro 2012.

 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...