16-02-2012

W lutym bieżącego roku przy współpracy z gminami i Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, został wydany praktyczny przewodnik, nie tylko dla turystów.

Przewodnik Kolei Dolnośląskich pn.: „Podróżuj z Kolejami Dolnośląskimi” ukazuje najciekawsze atrakcje turystyczne Dolnego Śląska występujące na trasie i w jej okolicy. W nowym folderze została zamieszczona oferta Lubania - stolicy polskich Górnych Łużyc, miasta, które nawiązując do prawie 800-letniej historii proponuje inspirujące wydarzenia. Bogata oferta turystyczna, fascynujący świat wulkanów, urokliwe położenie w Dolinie rzeki Kwisy są zachętą do odwiedzenia naszej małej Ojczyzny i spędzenia miłych i niezapomnianych chwil. W przewodniku można odnaleźć oferty innych miast i gmin położonych na trasie.

Wydany przewodnik można otrzymać podczas podróży Kolejami Dolnośląskimi - wersja elektroniczna możliwa do pobrania na stronie internetowej

www.kolejedolnoslaskie.eu

Zapraszamy do zapoznania się z rozkładem jazdy Kolei Dolnośląskich