Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
piątek, 21 sierpnia 2020 - niedziela, 23 sierpnia 2020

Tradycja sudeckich spotkań mineralogicznych sięga lat 70-tych. Chociaż w ostatnich dekadach nie odbywały się one regularnie, okres pandemii i anulowanie najważniejszych wydarzeń mineralogicznych w kraju skłonił nas do powrócenia do tej pięknej tradycji. Spotkania te były zawsze okazją do wspólnych wyjazdów w teren, uczestnictwa w prelekcjach, a przede wszystkim do integracji środowiska kolekcjonerskiego.

Jako że sytuacja prawna (dotycząca ograniczeń organizacji imprez) w drugiej połowie sierpnia jest aktualnie trudna do przewidzenia nie zapadły jeszcze ostateczne decyzje o programie i ilości uczestników, a co za tym idzie również o koszcie wpisowego.

Wstępnie plan przewiduje:
Piątek 21.08 popołudniu – spotkanie w rejonie Lubania, 2 wykłady, impreza integracyjna.
Sobota 22.08 – poszukiwanie minerałów w kamieniołomie w Grabiszycach oraz w rejonie Krobicy, wieczorem impreza integracyjna przy ognisku.
Niedziela 23.08 – poszukiwanie minerałów w rejonie Starej Kamienicy i Mirska.

Bardziej szczegółowe informacje zostaną przedstawione w drugiej połowie lipca. Wraz z podaniem oficjalnego programu rozpoczniemy zapisy.

https://www.facebook.com/festiwalmineralow

 

SFM

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...