Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
piątek, 24 stycznia 2020, 17:00-20:00

WIERSZE: MARIUSZ BIAŁKOWSKI
MUZYKA - MACIEJ JACKIEWICZ

Termin: 24 stycznia 2020 r., godz. 17.00

Miejsce: "Galeria Korytarz" ZSP. im. Adama Mickiewicza w Lubaniu

Serdecznie zapraszamy na wieczór autorski w wykonaniu Mariusza Białkowskiego przy akompaniamencie Macieja Jackiewicza, który odbędzie się już w najbliższy piątek – 24 stycznia, o godzinie 17:00, w Galerii Korytarz, gdzie dwójka naszych absolwentów postara się przenieść Was w świat poezji, czyli do miejsca, gdzie może zdarzyć się dosłownie wszystko.

Rozsiądźcie się wygodnie na Waszych miejscach, otwórzcie umysły i przede wszystkim serca na to, co na co dzień nam umyka, a co dzięki wierszom nabiera dodatkowego znaczenia.

Pokażmy, że poezja jest dalej w każdym z nas, że zawsze warto znaleźć czas na refleksję, zatrzymać się na moment i spojrzeć na naszą rzeczywistość z zupełnie innej strony.

Podążajcie za słowami i wsłuchujcie się w towarzyszącą im melodię, a być może odkryjecie coś, czego nigdy wcześniej nie doświadczyliście.

Po części artystycznej nastąpi również czas na rozmowę, do której gorąco zachęcamy!

ZSP im. A. Mickiewicza

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...