Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
niedziela, 2 lutego 2020, 20:00-23:00

Stand-up Lubań: Zalewski / Skóra


Zapraszamy serdecznie na pierwszą imprezę cyklu Stand-up Lubań. Zamierzamy regularnie ściągać najlepszych wykonawców stand-up comedy i zapewniać rozrywkę na najwyższym poziomie.

Pierwsze spotkanie z cyklu Stand-up Lubań już 2.02.2020 (data łatwa do zapamiętania).

Na pierwszy ogień idą:

  • Damian SKÓRA: Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 29-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy, gdzie udziela się również w języku angielskim. Gospodarz i prowadzący kilku scen komediowych, a także aktywny muzyk (m.in. lider zespołu The Magic Juice).
  • Bartosz ZALEWSKI: urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.

Całość poprowadzi stand-uper na angielskiej banicji, ale rodem z Lubania - Łukasz KUKIEŁKA

Bilety: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/47369/Lubań/Stand-up+Lubań/
UWAGA! Impreza dla ludzi dorosłych.
UWAGA2: Organizator zastrzega sobie możliwość wyproszenia gości niestosujących się do podstawowych rygorów kultury osobistej bez możliwości zwrotu za bilet.

Występują:

Łukasz Kukiełka - prowadzący
Damian Skóra
Bartosz Zalewski

START: 20.00
BILETY: 25/30 PLN

GDZIE: Restauracja Tęczowa
Spółdzielcza 11
59-800 Lubań

 

Bartosz Zalewski

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...