Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
sobota, 18 stycznia 2020, 17:00-19:00

Tradycyjnie, jednym z pierwszych wydarzeń u progu Nowego Roku będzie koncert operetkowy. Zapraszamy Państwa na "NOWOROCZNĄ WIEDEŃSKĄ GALĘ OPERETKI Z LAMPKĄ SZAMPANA" w wirtuozowskich wykonaniach artystów zespołu Artes Ensemble.

Zabrzmią dla Państwa najsłynniejsze muzyczne toasty świata: "Więc pijmy na chwałę miłości/Libiamo" z opery "La Traviata" G. Verdiego; triumfalny „Marsz Radetzkiego" J. Straussa (ojca); toast " Aria Toreadora" z opery "Carmen" G. Bizeta ; walc "Nad pięknym modrym Dunajem" J. Straussa (syna); najpiękniejsze arie i duety miłosne mistrzów gatunku Fr. Lehara: "Usta milczą, dusza śpiewa" z operetki "Wesoła wdówka"; czardasz "Kiedy skrzypki grają" z operetki "Cygańska miłość"; "W rytm walczyka serce śpiewa"i "Jak bal, to bal" z operetki "Księżniczka czardasza" i "Ach, jedź do Varasdin" i czardasz"Graj, Cyganie!" z operetki „Hrabina Marica" E. Kalmana; fragmenty z najsłynniejszej opery świata "Carmen" G. Bizeta; słynna hiszpańska pieśń "Granada" A. Lary; „Przetańczyć całą noc" z musicalu „My Fair Lady" Fr. Loewe oraz wiele innych wspaniałych utworów podziwianych i zachwycających miliony melomanów na całym świecie niezmiennie od dziesiątek lat, znanych z programów sal koncertowych, teatrów muzycznych, radia, telewizji, rozbrzmiewających w najważniejszych ośrodkach muzycznych świata.

Koncert odbędzie się 18 stycznia 2020 roku, o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej. Bilety w cenie 30 zł (w dniu koncertu 40 zł) do nabycia w Sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu.

 

MDK

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...