piątek, 26 kwietnia 2019, 08:00-18:00

Oddział Łużycki PTSM w Lubaniu zaprasza 26 kwietnia 2019 r. na XIX MIĘDZYNARODOWY RAJD PIESZY  „Łużyckie Wędrówki” w ramach turystycznej imprezy „3 Dni – 3 Kraje – 3 Wędrówki”.

Termin: 26 kwietnia 2019 r. Polska – Lubań (Łużyckie Wędrówki)
27 kwietnia 2019 r. Czechy – Nove Mesto p. Smrkem (Putovani Jizerkami)
28 kwietnia 2019 r. Niemcy – Olbersdorf / Zittau (Zittauer Gebirgslauf und Wandertreff )
Organizator: Komitet Organizacyjny PTSM Lubań / Klub Czeskich Turystów Nove Mesto pod Smrkem / Kreissportbund
Oberlausitz e.V. Zittau
Miejsce: Pogórze Izerskie w Polsce, Góry Izerskie w Czechach, Góry Łużyckie w Niemczech
Odpowiedzialny za część polską: Henryk, Krystyna i Tadeusz Sławińscy, Stanisław Rutkowski i Bogusława Żybort
Ilość uczestników: dzień polski Łużyckich Wędrówek: ok.1000 (w tym 700 z Lubania)

Szczegóły na stronie organizatora.