poniedziałek, 22 stycznia 2018, 10:00 - piątek, 26 stycznia 2018, 17:00

Ferie zimowe tuż,tuż... Burmistrz Miasta Lubań wraz z MOSiR-em Lubań organizują dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalistów zajęcia sportowe pod hasłem "Ferie na sportowo z MOSiR-em".

Zajęcia sportowe organizowane będą na hali MOSiR w Lubaniu w czasie ferii zimowych w dniach 15.01 – 26.01.2018.

Na uczestników zajęć czekają różnorodne formy gier sportowych i zespołowych oraz nagrody w postaci dyplomów i słodyczy.

Oferta skierowana jest dla wszystkich aktywnych ruchowo dzieci zgodnie z harmonogramem zajęć, który można znaleźć w poniższych załącznikach (obok regulaminu).