Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkole nr 3

Aktualności:

29-04-2013

ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

Obchody święta naszej planety na stałe wpisane zostały w harmonogram projektów przedszkolnych. Tradycyjnie jest to tydzień działań proekologicznych, dzięki którym dzieci uczą się, jak też utrwalają swoją wiedzę o tym, jak dbać o środowisko i nie szkodzić Ziemi.
 

15-04-2013

Książka dla szpitala

Akcja ,, Książka dla szpitala” zakończona wielkim sukcesem. Okazało się bowiem, że nasze przedszkolaki mają bardzo dobre serduszka i chętnie podzieliły się książeczkami z chorymi dziećmi.

10-04-2013

Wyjazd przedszkolaków z PM nr 3 do TEATRU

Wycieczki kształcą, pobudzają do aktywności i sprzyjają rozwijaniu zdolności poznawczych. Ojczyzna to nie tylko pola, łąki, lasy, jeziora, rzeki, ale też to, co tworzą ludzie, którzy w tym otoczeniu żyją i pracują.
Dlatego w czwartek 04 kwietnia dzieci z grupy III i IV z Przedszkola Miejskiego Nr 3 w Lubaniu pojechały na wycieczkę do teatru im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze, na spektakl pt. „Przygody Rozbójnika Rumcajsa”.
Dziękujemy Panu Władysławowi Gojżewskiemu, właścicielowi firmy przewozowej za udostępnienie autokaru.
 

02-04-2013

Wielkanocne zajęcia w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Lubaniu

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi postanowiliśmy zorganizować zajęcia otwarte w formie warsztatów, z udziałem rodziców dzieci (4-5-letnich) z gr. III. Zajęcia odbyły się 27 marca 2013 r.

02-04-2013

Witaminki, witaminki – w PM nr 3 dzieci z gr. III przygotowały sałatkę jarzynową

Z myślą o  witaminkach, postanowiliśmy wspólnie wybrać się do marketu, zakupić produkty i przyrządzić pyszną sałatkę jarzynową.

29-03-2013

Przedszkolaki z PM nr 3 żegnały zimę

Pożegnanie zimy i powitanie wiosny należy do tradycji ludowych podtrzymywanych w naszym przedszkolu. W tym roku Pani zima jest niezwykle uparta i nie chce od nas odejść - straszy wiosnę śniegiem i mrozem. Stęsknione ciepła i słońca przedszkolaki z wielkim zapałem wykonały kukły Marzanny – symbolizujące odchodzącą zimę i skandując głośno „Marzanno, Marzanno słomiana panno, idź gdzie pieprz rośnie zrób miejsce wiośnie!” próbowały przepędzić zimę.

27-03-2013

Konkurs plastyczny "Pomagamy leśnym zwierzętom przetrwać zimę" rozstrzygnięty!

Dnia 25. 03. 2013 r. gościliśmy w przedszkolu Przewodniczącego Koła Łowieckiego
„GWIZD” w Leśnej, pana Kazimierza Kucharskiego. Celem wizyty było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Pomagamy leśnym zwierzętom przetrwać zimę”.

20-03-2013

Zaproszenie na zajęcia otwarte

Dnia 27. 03 .2013 r. (środa) o godz. 9.00 w Przedszkolu Miejskim nr 3 odbędą się zajęcia otwarte dla rodziców 
i dzieci z gr. III.
Chętnych rodziców serdecznie zapraszamy.

 

17-03-2013

Klub obrońców planety

W trosce o środowisko naturalne przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji wielkiej zbiórki płyt CD i DVD.

17-03-2013

Książka dla szpitala

Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji,, Książka dla szpitala”!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...