Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkole nr 3

Aktualności:

12-11-2018

Rekord Dla Niepodległej

Ministerstwo Edukacji Narodowej wspólnie z Radą Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej, działającą przy Ministrze Edukacji Narodowej, zaproponowało ogólnonarodową formę uczczenia 100-lecia odzyskania niepodległości „Rekord dla Niepodległej”.

12-11-2018

„Operacja Niepodległość”

W piątek 9 listopada dzieci z grupy IV i V Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lubaniu wzięły udział w inauguracji II Lubańskiej Gry Miejskiej pod hasłem „Operacja Niepodległość”.

06-11-2018

Mały miś gości seniorów dziś

W ramach projektu „ Mały miś w świecie wielkiej literatury” przedszkolaki z grupy IV i V gościły w przedszkolu seniorki z Uniwersytetu III wieku , działającego przy Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu.

31-10-2018

„Czyste powietrze wokół nas”

W dniach 29. 10. –31. 10. 2018 we wszystkich naszych grupach realizowany był program przedszkolnej edukacji antynikotynowej „Czyste powietrze wokół nas”.

30-10-2018

Mały patriota – program Edukacji Medialnej „Kino Przedszkole”

Z programem Edukacji Medialnej „ Kino Przedszkole” jesteśmy zaprzyjaźnieni już od ponad dwóch lat. Połączenie nauki z elementami zabawy pozwala na szybsze przyswajanie różnorodnych treści.

26-10-2018

POKAZ MODY PATRIOTYCZNEJ

W piątek 26 października przedszkolaki z grupy II i III urządziły pokaz mody patriotycznej. Ten wyjątkowy dzień miał charakter patriotyczny ze względu na 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

25-10-2018

Najpiękniejszy kącik przyrody

W październiku w naszym Przedszkolu został ogłoszony konkurs pt. „Najpiękniejszy kącik przyrody”. Głównym celem przedsięwzięcia było wyłonienie najciekawszego kącika przyrody.

19-10-2018

„Mali piekarze ”- pieczywo z masy solnej

Na piątkowych zajęciach, w ramach utrwalania nazw grup produktów z piramidy żywieniowej, dzieci z masy solnej wykonały produkty zbożowe, takie jak: chleb, bułki, rogale, warkocze.

15-10-2018

Dzień Drzewa

10 października obchodziliśmy w przedszkolu Święto Drzewa. Tego dnia dzieci poprzez dobrą zabawę, śpiew, oglądanie filmików edukacyjnych, naukę wierszyków i zabawy ruchowe dowiedziały się jak ważną rolę spełniają lasy, sady i parki zasadzone drzewami.

15-10-2018

DLA NASZYCH NAUCZYCIELI

„ Wiele pięknych kwiatów znamy: Tulipanów , bzów i róż, Lecz my dla Was dzisiaj mamy Najpiękniejszy bukiet słów. Słowo miłość – za Wasze troski Słowo wdzięczność – za Wasz trud Dar to skromny, dar uczniowski Wyśpiewany z serc jak z nut”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...