Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkole nr 3

Aktualności:

11-02-2019

Dzień Bezpiecznego Internetu z Małym Misiem

W pierwszy dzień po feriach dzieci z grupy II zrealizowały zajęcia pt. Dzień Bezpiecznego Internetu 2019 z Małym Misiem.

30-01-2019

„Niezwykłe przygody Foczki akrobatki”

W miniony wtorek starszaki z naszego przedszkola oglądały w MDK w Lubaniu spektakl teatralny pt. „Niezwykłe przygody Foczki akrobatki”, który miał charakter edukacyjno-wychowawczy.

30-01-2019

Nie lada to gratka – Dzień Babci i Dziadka.

”Uwielbiam, gdy czytacie mi książeczki, lub gdy opowiadacie bajeczki. Lubię, gdy na kolanach mnie sadzacie i na każdą psotę zawsze się zgadzacie. Lubię, gdy uśmiechacie się do mnie, po prostu kocham Was ogromnie!” Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas...

29-01-2019

Dokarmiamy ptaszki

Dokarmianie ptaków, szczególnie zimą, jest jedną z najbardziej rozpowszechnianych form ochrony ptaków. Dzieciom sprawia to ogromną radość, kiedy mogą wrzucić do karmnika różne ziarenka czy zawiesić na gałązce słoninkę dla sikorek.

28-01-2019

Pierwszaki z wizytą w przedszkolu

Miło jest nam poinformować, iż w ramach programu edukacji regionalnej „Lubię Lubań”, uczniowie kl. 1a SP2 (nasi absolwenci ), uczestniczyli 11 stycznia br., w spotkaniu z maluchami Przedszkola Miejskiego Nr 3 w Lubaniu.

28-01-2019

Bal Karnawalowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

16-01-2019

,,Owocowe szaszłyki" w grupie IV.

Owoce są źródłem witamin, dlatego na zajęciach zachęcamy dzieci do ich spożywania.

16-01-2019

Misiowe czytanie w grupie IV

Mały Miś w świecie wielkiej literatury po raz kolejny jest wspaniałą okazją do przybliżenia dzieciom ciekawej literatury i przy okazji spędzenia z najbliższymi niezapomnianych chwil w przedszkolu.

16-01-2019

Prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej czyta przedszkolakom.

Jednym z gości w grupie IV w ramach realizacji międzynarodowego projektu Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury był Prezes Energetyki Cieplnej Pan Przemysław Kuchmistrz.

14-01-2019

Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

10 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Platerówce, odbył się III Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek dla Przedszkolaków.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...