Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkole nr 3

Aktualności:

29-10-2019

„Mali ratownicy” – zajęcia z pierwszej pomocy w PM 3

25 października w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia przeprowadził pan Michał Ewertowski – ratownik medyczny z „Drużyny Ratownika Juniora”.

24-10-2019

Tęcza z cukierków Skittles w grupie IV.

Przy takiej pogodzie jak dziś, czyli zachmurzonej i ponurej postanowiliśmy poeksperymentować. Tak wiele jest do odkrycia wokół nas, a dzieci jak wiadomo są najlepszymi odkrywcami.

23-10-2019

Jesienne mandale- projekt "Kreatywny Przedszkolak"

Jesień jest jedną z najpiękniejszych pór roku m.in. ze względu na bogactwo kolorów. Dostarcza nam również ogromnej ilości skarbów, które można w ciekawy sposób wykorzystać do tworzenia np. własnych mandali.

17-10-2019

Spektakl „Królowa Śniegu”

Trudno wyobrazić sobie świat bez baśni Andersena. To między innymi dzięki nim dzieci poznają świat wartości, uczą się dobra i bezpiecznie obcują ze złem, dlatego z przyjemnością wybraliśmy się do lubańskiego MDK na spektakl pt.„Królowa śniegu”.

16-10-2019

Bajkowe popołudnie

W dniu wczorajszym w ramach projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury” grupę IV odwiedziła mama Mai Z.

16-10-2019

PROJEKT „MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY”

Nasze przedszkole przystąpiło do projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. Jest to projekt, którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa.

16-10-2019

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie.

08-10-2019

„BĄDŹ BEZPIECZNY” – WIZYTA FUNKCJONARIUSZY POLICJI

Dnia 08 października 2019 roku w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Lubaniu odbyło się spotkanie przedszkolaków z paniami policjantkami z Powiatowej Komendy Policji w Lubaniu. Tematem wizyty było „ Bezpieczeństwo dzieci na drogach”.

08-10-2019

Jesień z projektem Zdrowo i sportowo

Zdrowo i Sportowo to akcja skierowana do przedszkoli oraz szkół podstawowych. Jej głównym celem jest aktywizacja ruchowa dzieci do 10 roku życia.

05-10-2019

Sałatka jarzynowa jest pyszna i zdrowa

Z myślą o jarzynowych witaminach, promując w naszym przedszkolu zdrowe odżywianie dzieci z grupy V wspólnie przygotowały sałatkę jarzynową.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...