Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkole nr 3

Aktualności:

05-11-2019

Trójkowe przedszkolaki gościły w Szkole Podstawowej nr 2.

Dnia 5.11.2019 r. starszaki z naszego przedszkola wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 2, aby wspólnie z uczniami obchodzić Dzień Postaci z Bajek.

05-11-2019

Konkurs Piosenki Bajkowej

Dzisiejszego dnia nasze przedszkole było organizatorem Konkursu Piosenki Bajkowej. W zmaganiach konkursowych uczestniczyło 7 dzieci. Dzieci prezentowały się w piosenkach bajkowych dostosowując swój repertuar do tematyki konkursu.

04-11-2019

„Czyste powietrze wokół nas” Program Przedszkolnej Edukacji Antytytoniowej

W tym roku szkolnym nasze przedszkole z powodzeniem kontynuuje realizację Przedszkolnego Programu Edukacji Antynikotynowej pt. „Czyste powietrze wokół nas” . Program ten adresowany jest do dzieci pięcioletnich i sześcioletnich oraz ich rodziców.

30-10-2019

"Morze, nasze morze" Kino Przedszkole

Za oknem było pochmurno i deszczowo, ale to nas nie zraziło i równym krokiem ruszyliśmy do Kina Wawel w Lubaniu, a tam przenieśliśmy się nad piękne morze, aż zapachniało nam wakacjami

29-10-2019

„Mali ratownicy” – zajęcia z pierwszej pomocy w PM 3

25 października w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia przeprowadził pan Michał Ewertowski – ratownik medyczny z „Drużyny Ratownika Juniora”.

24-10-2019

Tęcza z cukierków Skittles w grupie IV.

Przy takiej pogodzie jak dziś, czyli zachmurzonej i ponurej postanowiliśmy poeksperymentować. Tak wiele jest do odkrycia wokół nas, a dzieci jak wiadomo są najlepszymi odkrywcami.

23-10-2019

Jesienne mandale- projekt "Kreatywny Przedszkolak"

Jesień jest jedną z najpiękniejszych pór roku m.in. ze względu na bogactwo kolorów. Dostarcza nam również ogromnej ilości skarbów, które można w ciekawy sposób wykorzystać do tworzenia np. własnych mandali.

17-10-2019

Spektakl „Królowa Śniegu”

Trudno wyobrazić sobie świat bez baśni Andersena. To między innymi dzięki nim dzieci poznają świat wartości, uczą się dobra i bezpiecznie obcują ze złem, dlatego z przyjemnością wybraliśmy się do lubańskiego MDK na spektakl pt.„Królowa śniegu”.

16-10-2019

Bajkowe popołudnie

W dniu wczorajszym w ramach projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury” grupę IV odwiedziła mama Mai Z.

16-10-2019

PROJEKT „MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY”

Nasze przedszkole przystąpiło do projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. Jest to projekt, którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...