Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

27-02-2013

Koncert grupy Los Amigos

22 lutego odbył się w przedszkolu  kolejny koncert muzyczny Tym razem pt." Muzyka słonecznego Meksyku".Odwiedzili nas goście z Meksyku grupa Los Amigos.(skrzypce, gitara , bajon).

20-02-2013

Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki.

Dzieci z grupy III na zajęciach dowiedziały się, dlaczego należy jeść warzywa i owoce, a z jakich powodów nie należy spożywać dużych ilości słodyczy oraz chipsów.

18-02-2013

WALENTYNKI

 

 

W dniu świętego Walentego
nic nie może dziać się złego,
nikt nie może się dziś złościć,
bo dziś nadszedł dzień miłości...

17-02-2013

Jesteśmy dla siebie uprzejmi i mili...

        " W dniu Świętego Walentego nic nie może stać się złego... " Pod takim hasłem rozpoczął się dzień walentynkowy, długo oczekiwany przez wszystkich.

17-02-2013

Muzyka łagodzi obyczaje...

                      Muzyka odgrywa ważną rolę w rozwoju dziecka. Spotkanie dzieci z małym instrumentem jak flażolet, powoduje chęć muzykowania i wzbudza miłość do muzyki.

14-02-2013

My się zimy nie boimy!

 

 

 

...dlatego w pełni korzystamy z jej uroków bawiąc się na puszystym śniegu na naszym przedszkolnym podwórku. jak wiadomo - zima sprzyja częstym przeziębieniom, chorobom i ogólnie jak jest zimno, to nie bardzo chce nam się wychodzić z domu, ale to nie dobrze, ponieważ organizm należy hartować, by nie chorować.Doskonale wiedzą o tym starszaki z PM nr 1, które postanowiły nie dać się zimie i gdy tylko mogą - wychodzą na świeże powietrze a to porzucać  śnieżkami do celu, a to pobawić się w Berka Bałwanka, czy też zrobić pięknego aniołka na śniegu, lub po prostu.. pospacerować. Pomysłów nigdy nie brakuje, gdyż jak wiemy wyobraźnia dzieci nie zna granic.

 

 

 

13-02-2013

Babciu, dziadku dziś wasze święto...

                                          Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubaniu we czwartek 25 stycznia pękało w szwach od licznie przybyłych gości. To kochane babcie i kochani dziadkowie, którzy zostali zaproszeni przez swoje wnuczęta.

13-02-2013

Bal w przedszkolu dzisiaj...

                        Ważnym wydarzeniem w PM nr 5 w Lubaniu był bal karnawałowy,  który odbył się dnia 17.01.2013r

06-02-2013

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA

Uwaga Rodzice! Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Lubaniu informuje,iż zapisy dzieci do przedszkola na nowy rok szkolny 2013/2014 rozpoczynają się 01.03. 2013r. i trwać będą do 31.03. 2013r. Karty zapisu dziecka - do pobrania w kancelarii przedszkola od poniedziałku do piątku w godź. 8-14. Od 15. 04.2013 r. Komisja Rekrutacyjna ogłosi listę przyjętych dzieci.

06-02-2013

KOCHANA BABCIU - KOCHANY DZIADKU!

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, tyle zrozumienia i zwykłej ludzkiej życzliwości dla dużych i małych problemów dzieci.Dzieci to czują i wiedzą dlatego zaprosiły swoje babcie i swoich dziadków do przedszkola na to najcieplejsze ze wszystkich świąt, żeby podziękować im za ich dobro i wyrazić swoją miłość.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...