Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

02-06-2013

Odwiedzamy lubańskie wodociągi

                          Dzieci z gr. VII PM nr 5 w Lubaniu zwiedziły lubańskie wodociągi. Wycieczka zorganizowana  została w ramach realizacji programu "Kubusiowi przyjaciele natury" oraz poznajemy pracę rodziców.

02-06-2013

Skarby ziemi

                      Dnia 16 maja 2013r. starszaki z gr. VII PM nr 5 w Lubaniu uczestniczyły w wycieczce do sztolni uranu w Kowarach. Dzieci zapoznały się z ciężką i niebezpieczną pracą górników oraz skarbami jakie daje Ziemia.

02-06-2013

Jestem muzykantem konszabelantem...

                                    Dzieci z gr. V, VI, VII z PM nr 5 w Lubaniu uczestniczyły w koncercie przygotowanym przez Szkołę Muzyczną w Lubaniu.

01-06-2013

MAMO, TATO KOCHAM WAS!

W ostatnich dniach maja dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 gościły swoich rodziców, aby uczcić Dzień Matki i Ojca.

26-05-2013

Konkurs plastyczny pt. ,, Mój Anioł” rozstrzygnięty!

Organizatorem konkursu było Ognisko Wychowawcze dla Dziewcząt im. Świętej Jadwigi w Lubaniu. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi, rozbudzanie fantazji i wyobraźni twórczej. Trzeba przyznać, że inwencji twórczej naszym przedszkolakom nie brakowało. ,,Anioły” powstały podczas zajęć kółka plastycznego w grupie pięciolatków i zauroczyły dzieci i personel przedszkola – jury z pewnością także przypadły do gustu, gdyż nagrodziło aż trzy prace naszych wychowanków.

26-05-2013

Kocham Mamę - Kocham Tatę!

Wszyscy pamiętamy, że dziś Święto Mamy, mali oraz duzi - dadzą mamie buzi, dadzą mamie kwiatki, bo dziś jest Dzień Matki.....

23-05-2013

Co można zrobić, aby bronić naszej planety?

Co można zrobić, aby bronić naszej planety? Doskonale to wiedzą dzieci z P.M. nr 1 w Lubaniu., dlatego segregują odpady przez cały rok, dbają o swoje najbliższe otoczenie, ale także przypominają o tym swoim rodzicom, czy kolegom z podwórka.

23-05-2013

Ważna wizyta

21.maja 2013r. nasze przedszkole odwiedzili ważni goście - Policjanci z Powiatowej Komendy Policji w Lubaniu, - pani Ewa i Grzegorz Czerscy i młodszy aspirant Justyna Rodzeń.

22-05-2013

Projekt "Multimedialne Przedszkole"

Od 20 maja 2013r. rozpoczęła się praktyczna realizacja projektu "Multimedialne Przedszkole", do którego zostało zakwalifikowane nasze przedszkole.

22-05-2013

Bajka "O Rybaku i Złotej Rybce"

Bajka "O Rybaku i Złotej Rybce" - to przedstawienie teatralne, w wykonaniu Teatru Humoru "Igraszka" z Wałbrzycha.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...