Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

11-10-2013

BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE

Jak co roku, we wrześniu, w naszym przedszkolu realizowany był temat kompleksowy pt. „ Bezpieczna droga do przedszkola”.

10-10-2013

Zdrowe i kolorowe -zajęcia kulinarne.

                        Dzieci z gr. II i III w PM nr 5 w Lubaniu uczestniczyły w rozmowie na temat zdrowego odżywiania.

09-10-2013

Warzywny obrazek

                          Dzieci z PM nr 5 w Lubaniu bardzo lubią uczestniczyć w różnorodnych zajęciach zajęciach.

09-10-2013

Przedszkolaki w akcji... Sprzątania Świata

W minionym tygodniu nasze przedszkole dołączyło podobnie jak w latach poprzednich, do ogólnopolskiej akcji ,,Sprzątanie Świata” , którą wszystkie grupy rozpoczęły pogadankami proekologicznymi.

07-10-2013

My też pomagamy Kamilowi

 

Przedszkolaki również włączyły się do pomocy starszemu koledze- Kamilowi. Na dzień dzisiejszy zgromadziliśmy już 3 worki 150 l. plastikowych zakrętek. Z dnia na dzięń  zakrętek ciągle przybywa. rzucają nie tylko dzieci, rodzice, ale też personel naszego przedszkola.Wierzymy ,że każda przyniesiona zakrętka  przybliży Kamila do odzyskania zdrowia.

I.Z.

06-10-2013

Sałatka owocowa

Dzieci z grupy 4-latków korzystając  z jesiennych zbiorów owoców postanowiły zrobić sałatkę owocową. Po przebraniu się w fartuszki, chusteczki oraz wyszorowaniu rączek, przystąpiły do pracy.

06-10-2013

Bezpiecznie na drodze - czyli ważna wizyta w przedszkolu

  20.09.2013r. najważniejszym wydarzeniem dla naszych przedszkolaków była wizyta policjanta. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach, lecz nie obyło się bez wielu pytań maluchów dotyczących codziennej pracy policjanta.       

 

 

06-10-2013

Akcja "Pomóżmy czworonogom"

  4 października obchodzony jest Światowy Dzień Ochrony Zwierząt. Razem z dziećmi chcemy pomagać naszym czworonożnym przyjaciołom. Od dnia 4 października organizujemy zbiórkę karmy(i nie tylko) dla psów i kotów przebywających w schronisku w Dłużynie .     

 

 

02-10-2013

Rodzice znowu spisali się na medal

Dzięki kreatywności i hojności rodziców, dzieci z grupy IV i V mają nowe wykładziny dywanowe.

02-10-2013

Podziękowanie dla Rodziców

"Czasem wdzięczność trudno jest wyrazić w słowach...
wtedy proste - dziękuję - zawiera wszystko co chcemy powiedzieć".
PODZIĘKOWANIE
Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 3 serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom, którzy w podczas przeprowadzki (przed i po remoncie) udostępnili środki transportu oraz służyli pomocą przy przenoszeniu i skręcaniu mebli przedszkolnych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...