Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Akademia Malucha

Aktualności:

18-11-2016

Wizyta Akademików w Bibliotece Miejskiej

18 listopada najstarsza grupa Biedronek z Akademii Malucha wybrała się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaniu na warsztaty dotyczące bajek i baśni.

16-11-2016

Ogłoszenie!

Balet w Akademii Malucha.

16-11-2016

Wizyta Pracownika Urzędu Skarbowego w Akademii Malucha

Nauka i wprowadzenie dzieci z Akademii Malucha do czynnego, świadomego życia w społeczeństwie jest jednym z celów edukacyjnych pracy z akademikami. Okazją do kolejnej lekcji była wizyta Kierownika Działu Obsługi Bezpośredniej Urzędu Skarbowego w Lubaniu pani Grażyny Markowskiej-Trypka.

10-11-2016

Akademik poznał i zrozumiał słowo najważniejsze. Niepodległość znaczy wolność-słowo najpiękniejsze!

Jak co roku Przedszkole Akademia Malucha uczciło najważniejsze święto dla Polaków - Święto Niepodległości.

10-11-2016

Z Filharmonią po góralsku ...

W poniedziałek 7 listopada Akademia Malucha gościła Filharmonię, która przyjechała do nas z gór Beskidzkich.

04-11-2016

Witajcie w naszej bajce ...

4 listopada w Akademii Malucha obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Jak zawsze było wesoło, radośnie i śmiesznie.

02-11-2016

Dynia smaczna, zdrowa i pomarańczowa

28 października w Akademii Malucha zrobiło się pięknie i pomarańczowo. Wszystko to za sprawą fantastycznych dyń, które u nas gościły.

20-12-2012

Kochana Babciu, Kochany Dziadku

W Akademii Malucha 23 stycznia 2013 roku rozpoczął się cykl uroczystości związanych ze wspólnym świętowaniem Dnia Babci i Dziadka. Każda z grup przygotowała program artystyczny dla swoich cudownych i kochanych gości. Podczas już odbytych spotkań panowała wspaniała atmosfera, pełna radości, uśmiechu jak również "łez od wzruszeń". Mali

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...