Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Akademia Malucha

Aktualności:

13-04-2017

"Kurczaczki się spotkały i od zajączka prezenty dostały!"

Przyszedł czas na prezentację zajączka w grupie Akademickich Motyli - było bardzo wesoło!

12-04-2017

"Zajączek chodzi uśmiechnięty! Pod którym krzaczkiem schował prezenty?"

Dzisiaj prezentujemy również zajączka w grupie Jeżyków. Nasz miły Gość schował Akademikom upominki w przedszkolnym ogródku - oj naszukały się Jeżykowe dzieci... :) :)

12-04-2017

"Zajączek bardzo zdziwiony, że z pisanek wianuszek ułożony!"

Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj prezentujemy zajączka w grupie akademickich Pszczółek. Trochę nauki i troszkę zabawy - bawiliśmy się świetnie!

12-04-2017

"Malowane pisanki, cukrowe baranki, a od zajączka niespodzianki!"

Dzieci z Akademii Malucha od dłuższego czasu z wielkim zaangażowaniem przygotowują się do nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Podczas codziennych zajęć sieją rzeżuchę, tworzą koszyczki, zdobią jajeczka i pieką pyszne wielkanocne babki.

11-04-2017

"Pisanki, Kraszanki, Wielkanocne Niespodzianki!"

10 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu odbyło się wyjątkowe przedstawienie Małych Akademików pod tytułową nazwą "Pisanki, Kraszanki, Wielkanocne Niespodzianki".

23-03-2017

Wizyta Burmistrza Miasta Lubań w Akademii Malucha.

22 marca Akademię Malucha odwiedził Burmistrz Miasta Lubań - Pan Arkadiusz Słowiński. Nasz miły gość uczestniczył w zajęciach zorganizowanych przez grupę Biedroneczek.

21-03-2017

Wszystko budzi się do życia i zakwita - znak, że Wiosna do nas wita!

"Pewnego dnia o świcie dzieci z Akademii śpiewały w zachwycie. Wiosna, wiosna! - krzyczały. Pięknie wiosnę witały!" Tradycyjnie ten dzień przypadł na 21 marca, będącego zapowiedzią cieplejszych chwil, na które cała społeczność Akademii Malucha czekała z wielkim utęsknieniem.

20-03-2017

Radosne w Akademii są dni, kiedy słoneczko mocno lśni!

17 marca w Akademii Malucha obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Słońca. Choć tego dnia pogoda wcale nas nie rozpieszczała, my świętowaliśmy urodziny Słoneczka najlepiej, jak tylko było to możliwe. :)

15-03-2017

Szkolne mury poznajemy. Nowych Przyjaciół zyskujemy!

14 marca najstarsza grupa Akademii Malucha gościła w szkolnych progach Gimnazjum nr 3 im. Euroregionu Nysa w Lubaniu, gdzie odbywały się dni otwarte Szkoły Podstawowej nr 2.

08-03-2017

Dla wszystkich kobiet - chłopcy z Akademii kwiatki dziś mają i całusy posyłają!

8 marca Akademia Malucha świętowała Dzień Kobiet. Od rana we wszystkich salach rozbrzmiewały radosne piosenki, czuć było zapach wiosennych kwiatów i smak przepysznych słodkich czekoladek.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...