Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Łużyckie Centrum Rozwoju

Aktualności:

17-11-2015

Szkolenie z reklamacji

Procedury reklamacyjne przed i po 25.12.2014 r. to zmiany, o których trzeba wiedzieć. 16 listopada br. w Lubaniu odbyło się bezpłatne szkolenie z reklamacji. To temat, który dotyczy każdego przedsiębiorcy.

05-11-2015

Nowy wideoinformator

Zapraszamy do obejrzenia wideoinformatora. W kolejnej odsłonie kroniki lubańskich wydarzeń:

  • koncert Ludzi Złotego Wieku,
  • promocja Gór Izerskich w przeszłości
  • taneczna noc w Miejskim Domu Kultury 

23-10-2015

Wyprawa do Kresowej Atlantydy

Przed nami wyprawa do „Kresowej Atlantydy”. 3 listopada br. o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Galerii Łużyckiej zapraszamy na spotkanie z prof. Stanisławem Nicieją.

23-10-2015

Nowy wideoinformator

Zapraszamy do obejrzenia wideoinformatora. W kolejnej odsłonie kroniki lubańskich wydarzeń:

  • lubański festiwal modelarstwa,
  • 50 lat spółdzielni mieszkaniowej,
  • bicie rekordu w resuscytacji krążeniowo-oddechowej,
  • spotkanie z Markiem Krajewskim.

15-10-2015

Jarmark Bożonarodzeniowy - przyjmujemy zgłoszenia!

Rozpoczęły się przygotowania do piątej edycji Jarmarku Bożonarodzeniowego organizowanego 19 grudnia 2015 r. na lubańskim rynku. Już teraz zapraszamy wystawców, którzy chcą wziąć udział w tym wydarzeniu. Jest to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania i sprzedaży jedzenia, tradycyjnych wyrobów, ciast, napojów (dużym powodzeniem cieszyłby się grzaniec), oczywiście wszelkiej maści ozdób bożonarodzeniowych i szeroko pojętych produktów i usług związanych ze świętami.

12-10-2015

Szkolenie - nowe procedury reklamacyjne 2015 r.

Końcem 2014 r. zaczęło obowiązywać nowe prawo konsumenckie,  które w poważny sposób zmieniło obowiązki przedsiębiorców względem konsumentów!  Jak rozpatrywać reklamacje zgodnie z nowymi przepisami? Zapraszamy przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie organizowane 16 listopada br. w Lubaniu.

06-10-2015

Szkolenie "Kontrola w organizacji pozarządowej"

Przedstawicieli lokalnych organizacji pozarządowych i liderów zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Kontrola w organizacji pozarządowej - uprawnienia i obowiązki organów kontrolujących oraz zasady postępowania podczas kontroli”, które odbędzie się w Lubaniu 4 listopada 2015 (środa) w godzinach 16.00 - ok. 20.00.  czytaj więcej

02-10-2015

VI Międzynarodowy Łużycki Konkurs Plastikowych i Kartonowych Modeli Redukcyjnych

Łużyckie Stowarzyszenie Miłośników Modelarstwa w Lubaniu „Pasjonat”, Urząd Miasta Lubań, Starostwo Powiatowe w Lubaniu oraz Łużyckie Centrum Rozwoju zapraszają do wzięcia udziału w VI Międzynarodowym Łużyckim Konkursie Plastikowych i Kartonowych Modeli Redukcyjnych o puchar Starosty Lubańskiego i Burmistrza Miasta Lubań. czytaj więcej

02-10-2015

Nowy wideoinformator

Zapraszamy do obejrzenia wideoinformatora. W kolejnej odsłonie kroniki lubańskich wydarzeń:

  • remont ulicy Łącznej,
  • lubański Dzień bez Samochodu,
  • lubańscy goście na sesji Rady Miasta Zgorzelec

30-09-2015

Nowa strona Lubania

Jeszcze w tym roku miejski serwis luban.pl przejdzie tuning. Nie będą to kosmetyczne zmiany, witryna ma być czytelniejsza i dostępniejsza, tak by sprostać standardom WCAG 2.0, które od tego roku obowiązują instytucje publiczne.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...