Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

15-12-2016

Przygotowania dzieci do świąt

" Choć do nas choinko pobawić się z nami, my Cię przystroimy pięknymi bombkami ..." Wspólne dzieci i opiekunek wykonywanie ozdób choinkowych: naklejki , bombki i łańcuchy to pyszna zabawa dla dzieci

15-12-2016

Sztuczny śnieg

Mąka,pianka,płyn do mycia naczyń i już jest..sztuczny śnieg:)a jak prawdziwy!Ze sztucznego śniegu powstał piękny bałwanek.

15-12-2016

Bałwanki

Tematem pracy plastycznej były bałwanki.Dzieci pomalowały kartki niebieską farbą.Następnie przy pomocy pań przykleiły klejem okrągłe waciki.Jeszcze tylko coś na głowę,oczka,buźka,nosek i już gotowy śliczny bałwanek:)

07-12-2016

6 grudnia - Św.Mikołaj

Jedzie Święty Mikołaj Białą brodą świeci Worek z prezentami Ma dla grzecznych dzieci

07-12-2016

Praca plastyczna "Św.Mikołaj"

Dzieci na przyjście Św.Mikołaja przygotowywały się już dużo wcześniej.Ćwiczyły piosenki o Mikołaju, mówiły wierszyki.Przygotowały też prace plastyczną o Mikołaju.Na dzień Św.Mikołaja prace były już gotowe:)

07-12-2016

Wizyta Mikołaja u najmłodszych

Wikusia z Natusiem , Monisia z Wojtusiem, Natalka z Kubusiem, wszystkie grzecznie siedzą bowiem wszystkie wiedzą,że do grzecznych dzieci Mikołaj przyleci.

04-12-2016

Andrzejki

W środę w żłobku odbyły się andrzejkowe czary mary.Dzieci mogły zobaczyć i podziwiać kolorową tęczę z cukiereczków.Dzieci patrzyły,jak zmienia się wosk i jakie przybiera kształty oraz obserwowały,jak herbata zmienia kolor i robi się coraz jaśniejsza pod wpływem kwasku cytrynowego.

04-12-2016

Poznajemy kolory

Dzieci wiedzą już,jaki to kolor niebieski i żółty.Teraz poznały następne dwa kolory:czerwony i zielony.Wiedzą,że pomidor jest czerwony a ogórek zielony.Dzieci segregowały zabawki i klocki według kolorów.

04-12-2016

Wiewiórka

Dzieci wykonały pracę plastyczną pt.wiewiórka.Najpierw pokolorowały obrazek pomarańczową kredką,następnie przyklejały pomarańczową bibułą ogon i powstała urocza wiewiórka:)

29-11-2016

Ulubione zabawy ruchowe najmłodszych

ZABAWY EDUKACYJNE: Dzieci z pomocą opiekunek próbują łączyć elementy klocków tworząc sobie koronę lub wianuszek na głowę.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...